Publications Office of the EU
Rakúsko-Viedeň: RTG mikroanalyzátory - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakúsko-Viedeň: RTG mikroanalyzátory

  • Uverejnené
    06/02/2014
  • Lehota
    28/03/2014
  • Otváranie ponúk
    28/03/2014
  • Udelenie zákazky
    30/07/2014
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Miesto plnenia
NUTS code: AT Österreich
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38947000 RTG mikroanalyzátory
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
133,500.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Opis

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Bundesministerium für Inneres
Poštová adresa: Postfach 100
Mesto: Wien
PSČ: 1014
Krajina: AUT
Kontaktná osoba: Referat IV/5/b
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/03/2014 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
133,500.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AMETEK GmbH GB EDAX
Poštová adresa: Kreuzberger Ring 6
Mesto: Wiesbaden
PSČ: 65205
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.