Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Udelenie zákazky
    11/06/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ACTV S.p.A.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITH35 Venezia
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50241000 Opravy a údržba lodí
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
886,807.56 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Relazione tecnico-organizzativa
Váha (percentá, presne): 38
Kritérium:
Typ: price
Opis: Offerta economica
Váha (percentá, presne): 30
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Estensione durata della garanzia nave
Váha (percentá, presne): 16
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Váha (percentá, presne): 4
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Possesso di certificazioni ISO
Váha (percentá, presne): 9
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Disponibilità di un magazzino coperto
Váha (percentá, presne): 2
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Váha (percentá, presne): 1
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
886,807.56 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Poštová adresa:
Mesto: CHIOGGIA (VE)
PSČ: 30015
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.