Publications Office of the EU
Česko-Brno: Regulácia riek a protipovodňové práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Česko-Brno: Regulácia riek a protipovodňové práce

  • Uverejnené
    11/02/2019
  • Lehota
    18/03/2019
  • Udelenie zákazky
    03/12/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Povodí Moravy, s.p.
Miesto plnenia
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45246000 Regulácia riek a protipovodňové práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
361,724,741.50 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
317,975,233.22 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní obstarání všech dodávek služeb a prací souvisejících s předmětem zakázky „Bečva, km 44,135 – 45,855 - revitalizace toku, Skalička; Bečva, km 42,480 – 44,135 - revitalizace toku, Černotín“ spočívající zejména v revitalizaci a podpoře samovolné renaturace vodního toku a nivy, obnově ekostabilizačních funkcí vodních a na vodu vázaných ekosystémů.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Povodí Moravy, s.p.
Vnútroštátne registračné číslo: 70890013
Poštová adresa: Dřevařská 11
Mesto: Brno
Kód NUTS: CZ064
PSČ: 602 00
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Pazdera
Hlavná adresa: http://www.pmo.cz
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
361,724,741.50 CZK
Konečná hodnota zákazky
317,975,233.22 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: OHL ŽS, a.s.
Poštová adresa: Burešova 938/17
Mesto: Brno
PSČ: 602 00
Krajina: CZE

Oficiálny názov: Eurovia CS, a.s.
Poštová adresa: Národní 138/10
Mesto: Praha 1
PSČ: 110 00
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.