Publications Office of the EU
Nemecko-Dessau-Roßlau: Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Dessau-Roßlau: Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov

  • Uverejnené
    28/09/2018
  • Lehota
    26/10/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Dessauer Wohnungsbaugesellschaft mbH
Miesto plnenia
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71321000 Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Gegenstand der Ausschreibung sind Planungsleistungen für die Leistungsbilder § 55 HOAI zur Umsetzung umfangreicher Instandhaltungs- und Modernisierungsmaßnahmen am und im Wohnblock Ferdinand-von-Schill-Straße 19,20.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Wenzel-Drehmann PEM GmbH
Poštová adresa: Jüdenstraße 31
Mesto: Weißenfels
Kód NUTS: DEE08
PSČ: 06667
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Kathleen Bröse
Hlavná adresa: www.wenzel-drehmann-pem.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.