Publications Office of the EU
Nórsko-Oslo: Stavebné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Oslo: Stavebné práce

  • Uverejnené
    04/11/2014
  • Lehota
    16/12/2014
  • Otváranie ponúk
    16/12/2014
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Undervisningsbygg Oslo KF
Miesto plnenia
NUTS code: NO081 Oslo
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
14/799
Opis

Grindbakken school, address Måltrostveien 106, 0786 Oslo, is a primary school situated above Bogstad in the Vestre Aker district. The school is a 1st-7th year school with three parallel classes in each year, with 61 employees. Grindbakken nursery rents approx. half of the basement in the main building. There are 54 children and 13 employees in the nursery.
The school shall, amongst other things, replace the ventilation installations in the gym building and in the main building, in accordance with the function description in this tender documentation. The main building was constructed in 1982 and the gym building was constructed in 1983. The main building has two floors and is made of wood, the same applies to the gym building. Particular consideration must be given to the fact that it is a school that is open during the construction period.
A decision has been made to carry out the project in accordance with an interaction model with early involvement of the central actors in the project development phase, where one seeks to achieve greater possibilities for value creation, optimalisation and savings. The interaction contractor is planned to be contracted in January 2015. The interaction period with an established measuring sum (the sum of the submitted tender and any additions/deductions that emerge in the interaction phase) shall be completed mid June 2015.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/12/2014 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.