Publications Office of the EU
Česko-Plzeň: Rôzne lekárske zariadenia a výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Plzeň: Rôzne lekárske zariadenia a výrobky

  • Uverejnené
    28/12/2022
  • Lehota
    01/02/2023
  • Udelenie zákazky
    17/04/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
PRIVAMED a.s.
Miesto plnenia
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
7,960,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
9,713,644.16 CZK
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
8
Referenčné číslo ponuky
6_2022
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: PRIVAMED a.s.
Vnútroštátne registračné číslo: 46885251
Poštová adresa: Kotíkovská 927/19
Mesto: Plzeň
Kód NUTS: CZ032
PSČ: 32300
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: JUDr. Tomáš Mach
Hlavná adresa: http://www.privamed.cz/
Elektronicky:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.