Publications Office of the EU
OTVORENÝ POSTUP POSKYTOVANIA REFEKČNEJ SLUŽBY ŠKOLY PRE DETSKÉ ŠKOLY, PRIMÁRNE A DRUHÉ PRVÉ ZMLUVY FOSDINOVA NA OBDOBIE 2024 – 2026 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

OTVORENÝ POSTUP POSKYTOVANIA REFEKČNEJ SLUŽBY ŠKOLY PRE DETSKÉ ŠKOLY, PRIMÁRNE A DRUHÉ PRVÉ ZMLUVY FOSDINOVA NA OBDOBIE 2024 – 2026

  • Uverejnené
    15/05/2024
  • Lehota
    21/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
55523100 Školské stravovanie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
428,849.20 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

OTVORENÝ POSTUP POSKYTOVANIA REFEKČNEJ SLUŽBY ŠKOLY PRE DETSKÉ ŠKOLY, PRIMÁRNY A DRUHÝ PRVÝ PRVÝ MUNICIPALITA FOSDINOVA PERIOD 2024 – 2026 S KRITÉRIOU PONUKY, KTORÁ JE Z HOSPODÁRSKEJŠIEHO ROZHODNUTIA NA ZÁKLADE VZŤAHU NAJLEPŠIEJ KVALITY/PRÍLNEJ VZŤAHY – KTORÁ JE 00087610457202300001

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis:
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
428,849.20 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.