Publications Office of the EU
Belgicko-Brusel: Finančná a účtovná podpora („FAST“) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Belgicko-Brusel: Finančná a účtovná podpora („FAST“)

  • Uverejnené
    04/10/2022
  • Lehota
    16/12/2022
  • Udelenie zákazky
    07/04/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Európska komisia, Generálne riaditeľstvo pre rozpočet (BUDG), BUDG.C.2 – Accounting
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79210000 Účtovnícke a audítorské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
220,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
660,000,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
BUDG/2022/OP/0009
Opis

Poskytovanie služieb finančného a účtovného poradenstva a pomoci. Európska komisia pri príprave ročnej účtovnej závierky uplatňuje akruálne účtovníctvo a riadi sa pravidlami vychádzajúcimi z medzinárodných účtovných štandardov pre verejný sektor.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=11261
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Kupujúci
Európsky hospodársky a sociálny výbor
Agentúra Európskej únie pre odbornú prípravu v oblasti presadzovania práva (CEPOL)
Spoločný podnik pre čisté letectvo (CAJU)
Jednotná rada pre riešenie krízových situácií (SRB)
Európska výkonná agentúra pre klímu, infraštruktúru a životné prostredie (CINEA)
Európsky orgán pre cenné papiere a trhy (ESMA)
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA)
Európsky orgán pre poisťovníctvo a dôchodkové poistenie zamestnancov (EIOPA)
Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž (Frontex)
Európsky výbor regiónov
Európsky inovačný a technologický inštitút (EIT)
Spoločný podnik pre európske železnice (EU-RAIL)
Agentúra Európskej únie pre spoluprácu regulačných orgánov v oblasti energetiky (ACER)
Agentúra Európskej únie pre azyl (EUAA)
Agentúra Európskej únie pre justičnú spoluprácu v trestných veciach (Eurojust)
Výkonná agentúra pre Európsku radu pre inováciu a MSP (EISMEA)
Európsky parlament
Európska výkonná agentúra pre zdravie a digitalizáciu (HADEA)
Agentúra Európskej únie pre bezpečnosť letectva (EASA)
Európska environmentálna agentúra (EEA)
European Schools (EURSC)
Agentúra Európskej únie pre kybernetickú bezpečnosť (ENISA)
Európsky orgán práce (ELA)
Európske stredisko pre rozvoj odborného vzdelávania (Cedefop)
Európska výkonná agentúra pre výskum (REA)
Európske centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC)
Agentúra Európskej únie pre základné práva (FRA)
Európska prokuratúra (EPPO)
Agentúra na podporu orgánu BEREC (Úrad BEREC)
Spoločný podnik pre európske obehové hospodárstvo využívajúce biologické materiály (CBE JU)
Európska agentúra pre prevádzkové riadenie rozsiahlych informačných systémov v priestore slobody, bezpečnosti a spravodlivosti (eu-LISA)
Európska nadácia pre zlepšovanie životných a pracovných podmienok (Eurofound)
Agentúra Euratomu pre zásobovanie (ESA)
Európska služba pre vonkajšiu činnosť (ESVČ)
Európska agentúra pre kontrolu rybárstva (EFCA)
Európska agentúra pre lieky (EMA)
Európsky orgán pre bankovníctvo (EBA)
Železničná agentúra Európskej únie (ERA)
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
220,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
660,000,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: EY Bedrijfsrevisoren/Réviseurs d’Entreprise BV/SRL
Poštová adresa: De Kleetlaan 2
Mesto: Diegem
PSČ: 1831
Krajina: BEL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.