Publications Office of the EU
Francúzsko-Metz: Údržba systémov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Metz: Údržba systémov

  • Uverejnené
    16/07/2019
  • Lehota
    16/09/2019
  • Udelenie zákazky
    11/03/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ESID de Metz
Miesto plnenia
NUTS code: FRF33 Moselle
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRF33 Moselle
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42961100 Systémy riadenia prístupu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
141,783.43 EUR
Referenčné číslo ponuky
DAF_2019_001490
Opis

Phalsbourg (Moselle) — quartier La Horie. Maintenance du système de supervision — maintenance et mise à jour du progiciel Panorama. Le marché est à prix mixte, il est divisé en deux types de prestations:
— les prestations forfaitaires, partie marché, engagées dès la notification du marché sans émission de bon de commande;
— les prestations à prix unitaires, partie accord-cadre à bons de commande mono-attributaire, font l'objet de bons de commande. Cette partie est exécutée conformément aux articles R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://orme.finances.ader.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=439027&orgAcronyme=g7h
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
141,783.43 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SNEF
Poštová adresa: 8 rue Gutenberg, BP 237
Mesto: Hoerdt Cedex
PSČ: 67724
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.