Publications Office of the EU
Zakup i dostawa odczynników wraz z dzierżawą systemu biochemiczno-immunologicznego na okres 36 miesięcy w tym: – Dwa automatyczne systemy biochemiczno-immunologiczne /z modułem ISE/ – Sorter próbek zintegrowany z systemami biochemiczno-immunochemicznymi – stacja do uzdatniania wody jako wyposażenie systemu oraz dostosowanie pomieszczeń laboratoryjnych w celu wdrożenia systemu . - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup i dostawa odczynników wraz z dzierżawą systemu biochemiczno-immunologicznego na okres 36 miesięcy w tym: – Dwa automatyczne systemy biochemiczno-immunologiczne /z modułem ISE/ – Sorter próbek zintegrowany z systemami biochemiczno-immunochemicznymi – stacja do uzdatniania wody jako wyposażenie systemu oraz dostosowanie pomieszczeń laboratoryjnych w celu wdrożenia systemu .

  • Uverejnené
    11/11/2024
  • Lehota
    14/11/2024
  • Otváranie ponúk
    14/11/2024
  • Udelenie zákazky
    02/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL524 Opolski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33696500 Laboratórne činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
8,110,545.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
DZP/2-23/233/121/2024
Opis

Zakup i dostawa odczynników wraz z dzierżawą systemu biochemiczno-immunologicznego na okres 36 miesięcy w tym: – Dwa automatyczne systemy biochemiczno-immunologiczne /z modułem ISE/ – Sorter próbek zintegrowany z systemami biochemiczno-immunochemicznymi – stacja do uzdatniania wody jako wyposażenie systemu oraz dostosowanie pomieszczeń laboratoryjnych w celu wdrożenia systemu .

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://usk-opole.logintrade.net/zapytania_email,177762,587a40723abdbe3119898751eb4dfdc3.html
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://usk-opole.logintrade.net/zapytania_email,177762,587a40723abdbe3119898751eb4dfdc3.html
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/11/2024 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: cena
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Jakość systemu biochemiczno-immunologicznego
Váha (percentá, presne): 40
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
8,110,545.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Warszawa
PSČ: 02-676
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.