Publications Office of the EU
PL-Stalowa Wola: Služby železničnej dopravy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Stalowa Wola: Služby železničnej dopravy

  • Udelenie zákazky
    15/09/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60200000 Služby železničnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,722,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,359,386.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis
Nie je k dispozícii
Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,722,000.00
Konečná hodnota zákazky
2,359,386.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Freightliner Pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Poštová adresa: ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 200
Mesto: Warszawa
PSČ: 02-797
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.