Publications Office of the EU
Poľsko-Rzeszów: Poisťovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Rzeszów: Poisťovacie služby

  • Uverejnené
    25/07/2023
  • Lehota
    22/08/2023
  • Udelenie zákazky
    22/09/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Uniwersytet Rzeszowski
Miesto plnenia
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66510000 Poisťovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,458,141.20 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
7,347,769.20 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
ZP/UR/167/2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest „Grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz ich członków rodzin”.
2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a, 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.mentor.logintrade.net
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.