Publications Office of the EU
Súťažné konanie, Nemocničná liečba - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Súťažné konanie, Nemocničná liečba

  • Udelenie zákazky
    09/07/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Narodowy Fundusz Zdrowia
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL721 Kielecki
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85121200 Služby lekárov-špecialistov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
913,368.75 PLN
Referenčné číslo ponuky
13-23-000007/SZP/03/1/03.4272.080.02/01
Opis

poskytovanie služieb zdravotnej starostlivosti v oblasti: Špecializované pľúcne ochorenia-hospitalizácia Špecializované pľúcne ochorenia-hospitalizácia Onkologický balík

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: 3pkt
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 59,75 pkt
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: kompleksowość 21 pkt
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: dostępność 12 pkt
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: ciągłość 22 pkt
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: inne 0 pkt
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
913,368.75 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BUSKU-ZDROJU
Poštová adresa:
Mesto: Busko-Zdrój
PSČ: 28-100
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.