Publications Office of the EU
Nemecko-Kassel: Zametače ciest - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Kassel: Zametače ciest

  • Uverejnené
    12/06/2020
  • Lehota
    21/07/2020
  • Otváranie ponúk
    21/07/2020
  • Udelenie zákazky
    17/08/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Kassel, Stadtreiniger
Miesto plnenia
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34921100 Zametače ciest
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
224,566.57 EUR
Referenčné číslo ponuky
2020-FW-006
Opis

Lieferung einer neuen elektrischen, selbstaufnehmenden Kompaktkehrmaschine, 2 cbm Klasse.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/3/tenderId/94136
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/07/2020 10:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
224,566.57 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Küpper-Weisser GmbH
Poštová adresa: In Stetten 2
Mesto: Bräunlingen
PSČ: 78199
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.