Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Uverejnené
    03/05/2024
  • Lehota
    31/05/2024
  • Otváranie ponúk
    04/06/2024
  • Udelenie zákazky
    31/07/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
22200000 Noviny, denníky, periodiká a časopisy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
529,813.17 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
0MPR20240000
Opis

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
required
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/06/2024 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Distintivo ambiental de la DGT.
Váha (percentá, presne): 20
Kritérium:
Typ: price
Opis: Precio.
Váha (percentá, presne): 80
Odhadovaná hodnota
529,813.17 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DIRPUBLI S.L.
Poštová adresa:
Mesto: ALCORCÓN MADRID
PSČ: 28925
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.