Publications Office of the EU
Francúzsko-Annecy: Služby na čistenie kanálov na odpadovú vodu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Annecy: Služby na čistenie kanálov na odpadovú vodu

  • Udelenie zákazky
    05/06/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Département de la Haute-Savoie
Miesto plnenia
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90470000 Služby na čistenie kanálov na odpadovú vodu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
18s0147
Opis

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
4,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ICART SAS
Poštová adresa: 125 rue des Fougères
Mesto: Bons-en-Chablais
PSČ: 74890
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.