Publications Office of the EU
Poľsko-Łódź: Fasádne práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Łódź: Fasádne práce

  • Uverejnené
    31/10/2022
  • Lehota
    09/12/2022
  • Udelenie zákazky
    21/02/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Miesto plnenia
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45443000 Fasádne práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
55,400,000.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
ZP/132/2022
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania polegającego na termomodernizacji w obrębie fasady budynku A1 Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kondygnacjach od P01 do P18 z wyłączeniem części niskiej budynku od strony zachodniej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych w zakresie jak wskazano w PFU.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/umed_lodz
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Kupujúci
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
55,400,000.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ZAB-BUD SP. z o.o.
Poštová adresa: ul. Nowosielecka 14a/2
Mesto: Warszawa
PSČ: 00-466
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.