Publications Office of the EU
Dánsko-Lyngby: Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Dánsko-Lyngby: Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby

  • Uverejnené
    05/10/2017
  • Lehota
    02/11/2017
  • Udelenie zákazky
    07/02/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Danmarks Tekniske Universitet - DTU
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DK012 Københavns omegn
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80000000 Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,500,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,500,000.00 DKK
Referenčné číslo ponuky
17/10593
Opis

DTU efteruddanner løbende sine medarbejderne inden for IT området, således at medarbejdernes IT færdigheder stemmer overens med de ønskede behov. I den forbindelse har DTU behov for en ekstern kursus udbyder til at afholde kurser i MS Office programmerne. DTU er i gang med at ensrette MS Office, således at alle medarbejdere fremadrettet arbejder i Windows 10 og MS Office 2016, denne udskiftning forventes at være afsluttet inden for de næste 12 måneder. Såfremt MS Office i kontraktperioden opdateres til nyere version(er), skal disse ligeledes kunne rekvireres.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Danmarks Tekniske Universitet — DTU
Vnútroštátne registračné číslo: 30060946
Poštová adresa: Anker Engelunds Vej 1
Mesto: Kongens Lyngby
Kód NUTS: DK012
PSČ: 2800
Krajina: DNK
Kontaktná osoba: Heidi Laanstra
Hlavná adresa: http://www.dtu.dk
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=195321&B=DTU
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,500,000.00 DKK
Konečná hodnota zákazky
2,500,000.00 DKK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PeopleNet A/S
Poštová adresa:
Mesto: København K
PSČ: 1155
Krajina: DNK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.