Publications Office of the EU
Francúzsko-Montmagny: Pripravené jedlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Montmagny: Pripravené jedlá

  • Uverejnené
    03/04/2019
  • Lehota
    06/05/2019
  • Otváranie ponúk
    06/05/2019
  • Udelenie zákazky
    03/07/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Commune de Montmagny
Miesto plnenia
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15894200 Pripravené jedlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
524,505.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
MF19009
Opis

L'accord-cadre concerne la livraison des fournitures suivantes: fournitures de denrées alimentaires, de prestations de conseil et d'assistance technique pour le service de restauration de la Commune de Montmagny.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2019_uq-0AywNtq
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/05/2019 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
524,505.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Compass
Poštová adresa: Immeuble Smart'Up, Hall A, 123 avenue de la République
Mesto: Châtillon
PSČ: 92320
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.