Publications Office of the EU
PL-Ostrołęka: Rozvod elektriny - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Ostrołęka: Rozvod elektriny

  • Udelenie zákazky
    27/07/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
65310000 Rozvod elektriny
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,810,965.26
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
ZP.271.26.2012
Opis

Usługi dystrybucyjne energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej:
1) na potrzeby lokali i obiektów innych, niż oświetlenie drogowe,
2) na potrzeby oświetlenia drogowego.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,810,965.26
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
Poštová adresa: ul. Marsa 95
Mesto: Warszawa
PSČ: 04-470
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.