Publications Office of the EU
Zlepšenie virtuálneho prostredia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Zlepšenie virtuálneho prostredia

  • Uverejnené
    13/03/2026
  • Lehota
    14/04/2026
  • Otváranie ponúk
    14/04/2026
  • Udelenie zákazky
    06/05/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
HRVATSKA NARODNA BANKA
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,397,945.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
V-23/2026
Opis

Zlepšenie virtuálneho prostredia, všetko podľa Technickej špecifikácie pre zlepšenie virtuálneho prostredia (ďalej len Technická špecifikácia) a výkaz nákladov na zlepšenie virtuálneho prostredia (ďalej len výdavky).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/77121
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://eojn.hr/tender-eo/77121
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/04/2026 12:00
Metóda zadávania zákazky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
1,400,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,397,945.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: CompING d.o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Grad Zagreb
PSČ: 10000
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.