Publications Office of the EU
Taliansko-Perugia: Správcovské služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Taliansko-Perugia: Správcovské služby

  • Uverejnené
    05/08/2016
  • Lehota
    27/09/2016
  • Otváranie ponúk
    03/10/2016
  • Udelenie zákazky
    01/03/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
INPS Direzione Regionale Umbria
Miesto plnenia
NUTS code: ITI2 Umbria
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI2 Umbria
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
98341140 Správcovské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,229,508.20 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
966,949.57 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: INPS — Direzione regionale Umbria
Poštová adresa: Via Mario Angeloni 90
Mesto: Perugia
Kód NUTS: ITE2
PSČ: 06124
Krajina: ITA
Kontaktná osoba: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Hlavná adresa: http://www.inps.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/10/2016 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,229,508.20 EUR
Konečná hodnota zákazky
966,949.57 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Poštová adresa: Via Fiorentina 524
Mesto: Arezzo
PSČ: 52100
Krajina: ITA

Oficiálny názov: Sicurezza Globale 1972 Srl
Poštová adresa: Circonvallazione Appia 79
Mesto: Roma
PSČ: 00179
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.