Publications Office of the EU
Nemecko-Mníchov: Posudzovanie rizík a nebezpečenstiev v súvislosti so stavbami - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Mníchov: Posudzovanie rizík a nebezpečenstiev v súvislosti so stavbami

  • Uverejnené
    10/01/2019
  • Lehota
    11/02/2019
  • Otváranie ponúk
    11/02/2019
  • Udelenie zákazky
    09/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Staatliches Bauamt München 2
Miesto plnenia
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71313410 Posudzovanie rizík a nebezpečenstiev v súvislosti so stavbami
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,364,135.36 EUR
Referenčné číslo ponuky
19E7002
Opis

Beabsichtigung der Vergabe von Leistungen:
Staatliches Bauamt München 2
Rahmenvertrag 2 für Schadstoff- und Bausubstanzuntersuchungen für Liegenschaften in der Innenstadt der Ludwig-Maximilians-Universität, die von dem Staatlichen Bauamt München 2 betreut werden.
Neben den zuständigen Abteilungen des Staatlichen Bauamt München 2 werden auch die Nutzer als zusätzliche Bedarfsträger Leistungen aus dem Rahmenvertrag abrufen.
Ort der Ausführung:
München.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://my.vergabe.bayern.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/02/2019 13:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
3,364,135.36 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Büro für Umweltfragen GmbH
Poštová adresa: Starnberger Straße 22
Mesto: Gauting
PSČ: 82131
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.