Publications Office of the EU
Ramavtal konsult område 2, Byggkonstruktion, Arboga, Kungsör, Surahammar - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ramavtal konsult område 2, Byggkonstruktion, Arboga, Kungsör, Surahammar

  • Uverejnené
    24/03/2025
  • Lehota
    22/04/2025
  • Otváranie ponúk
    23/04/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Köpings kommun
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71300000 Inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
15,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
VMKF-U 2025.39
Opis

Beställarna avser att genom denna förfrågan upphandla ramavtal med 3-6 stycken konsulter för senare avrop av tekniska konsulttjänster inom området byggkonstruktion; utredning, projektering, konstruktionsberäkningar och statusbesiktningar. Beställaren ska även kunna avropa sakkunnig inom fukt genom detta avtal. Antagen konsult ska kunna erbjuda detta genom intern eller extern konsult.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52168&GoTo=Tender
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52168&GoTo=Tender
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
23/04/2025 00:00
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
15,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.