Publications Office of the EU
Holandsko-Utrecht: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Holandsko-Utrecht: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál

  • Uverejnené
    02/04/2015
  • Lehota
    01/05/2015
  • Udelenie zákazky
    22/06/2015
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
10.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
5078501
Opis

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
10.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
10.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Scholten Awater BV
Poštová adresa: Wychenseweg 20
Mesto: Nijmegen
PSČ: 6537 TL
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.