Publications Office of the EU
UK-Londýn: Služby na organizovanie podujatí - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Londýn: Služby na organizovanie podujatí

  • Uverejnené
    21/09/2011
  • Lehota
    05/10/2011
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: UKI London
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79952000 Služby na organizovanie podujatí
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
520,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
WS21093387 Provision of Production Management Services for the Annual General Meeting
Opis

Production management services for the annual general meeting starting in 2012.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
520,000.00 GBP
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.