Publications Office of the EU
Švédsko-Malmö: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Malmö: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

  • Udelenie zákazky
    11/04/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Malmö kommun
Miesto plnenia
NUTS code: SE224 Skåne län
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE224 Skåne län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
65,000,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
65,000,000.00 SEK
Referenčné číslo ponuky
STK-2022-537
Opis

Upphandlingen avser support, underhåll, kundspecifika konfigurationer och konsulttjänster avseende befintligt HR-system Personec P med tillhörande moduler. Avtalet ska gälla från 2023-01-01 - 2028-12-31

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
65,000,000.00
Konečná hodnota zákazky
65,000,000.00 SEK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Visma PubliTech AB,
Poštová adresa: LINDHAGENSGATAN 94
Mesto: Stockholm
PSČ: 11218
Krajina: SWE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.