Publications Office of the EU
Potraviny a nepotravinové výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Potraviny a nepotravinové výrobky

  • Uverejnené
    08/03/2024
  • Lehota
    25/03/2024
  • Otváranie ponúk
    25/03/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gemeente Eindhoven
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL414 Zuidoost-Noord-Brabant
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
C10000002346
Opis

Účelom tohto postupu verejného obstarávania je uzavrieť zmluvu s dodávateľom. Obec Eindhoven chce vstúpiť do dlhodobého partnerstva so skúsenou stranou, ktorá dokáže dodávať rôzne potraviny a nepotravinové predmety čo najudržateľnejším spôsobom v súlade s formulovanou víziou a ambíciami, na rôznych miestach v súlade s platnými normami. 2000000

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/328436
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/328436
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/03/2024 10:05
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
K1 Plan van aanpak
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.