Publications Office of the EU
Poľsko-Krakov: Časti počítačov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Krakov: Časti počítačov

  • Uverejnené
    26/05/2023
  • Lehota
    26/06/2023
  • Otváranie ponúk
    26/06/2023
  • Udelenie zákazky
    18/07/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30237100 Časti počítačov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,640.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,640.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
KC-zp.272-295/23
Opis

dostawa 4 sztuk przełączników sieciowych KVM

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Poštová adresa: Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Mesto: Kraków
Kód NUTS: PL213
PSČ: 30-059
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Sylwia Lempart
Hlavná adresa: www.dzp.agh.edu.pl
Elektronicky:
https://e-propublico.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/06/2023 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,640.00 PLN
Konečná hodnota zákazky
3,640.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Poke Yoke Marcin Szopa
Poštová adresa:
Mesto: Bibice
PSČ:
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.