Publications Office of the EU
práca s priehradami - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

práca s priehradami

  • Uverejnené
    05/09/2025
  • Lehota
    08/10/2025
  • Otváranie ponúk
    08/10/2025
  • Udelenie zákazky
    25/11/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Staatliches Bauamt München 2
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45321000 Tepelnoizolačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,271,053.50 EUR
Referenčné číslo ponuky
25-075059
Opis

KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Funkčné priestory, technické centrá a ventilačné centrá Izolácia vykurovacích, inštalatérskych, chladiacich a ventilačných vedení Däm. Kanalizačné potrubia z minerálnej vlny do DN 300 cca 4 000 m priehrada. Pitná voda potrubia minerálnej vlny do DN 100 cca 22.500 m, čiastočne s plechovou priehradou. Sanitárna minerálna vlna s plachtou cca 250 kusov priehrady. Vykurovacie káble z minerálnej vlny do DN150 cca 29 400 m, čiastočne s priehradou na plechy. Kovanie Kúrenie Minerálna vlna s plachtou cca. Potrubie na studenú vodu Mäkká pena do výšky DN400 cca 22 400 m, čiastočne s priehradou na plechy. Kovanie studenej mäkkej peny cca 7 600 kusov priehrady. Vetracie kanály Minerálna vlna cca 16.500 m2, čiastočne s priehradou na plechy. Vetracie rúrky z minerálnej vlny cca 8 200 m, čiastočne s plechovou priehradou. Vetracie kanály Mäkká pena cca. Studená voda l. WRG mäkká pena do DN 100 cca. Kovanie WRG mäkká pena cca 720 kusov

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.meinauftrag.rib.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/10/2025 09:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: .
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
3,271,053.50 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Reinhold Rothkopf GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Altschönau
PSČ: 94556
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.