Publications Office of the EU
Holandsko-Schiphol: Inžinierske služby pre oblasť umelého a prirodzeného osvetlenia budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Schiphol: Inžinierske služby pre oblasť umelého a prirodzeného osvetlenia budov

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Lehota
    20/05/2022
  • Udelenie zákazky
    15/07/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
GEM A4 zone west C.V.
Miesto plnenia
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71318100 Inžinierske služby pre oblasť umelého a prirodzeného osvetlenia budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
927,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: GEM A4 zone west C.V.
Vnútroštátne registračné číslo: 21664410
Poštová adresa: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Mesto: SCHIPHOL
Kód NUTS: NL
PSČ: 1118CZ
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: Martin de Koning
Hlavná adresa: http://www.schipholtradepark.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
927,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Heijmans Infra B.V.
Poštová adresa: Graafsebaan 67
Mesto: ROSMALEN
PSČ: 5248JT
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.