Publications Office of the EU
Nemecko-Kornwestheim: Globálne navigačné a polohovacie systémy (GPS alebo ekvivalent) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Kornwestheim: Globálne navigačné a polohovacie systémy (GPS alebo ekvivalent)

  • Uverejnené
    25/05/2021
  • Lehota
    22/06/2021
  • Otváranie ponúk
    22/06/2021
  • Udelenie zákazky
    26/10/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Miesto plnenia
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38112100 Globálne navigačné a polohovacie systémy (GPS alebo ekvivalent)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
733,950.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
LZBW-2021-02-019
Opis

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/06/2021 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
733,950.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GEOsat GmbH
Poštová adresa: Löhberg 78
Mesto: Mülheim an der Ruhr
PSČ: 45468
Krajina: DEU

Oficiálny názov: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Poštová adresa: Ludwig-Thoma- Str. 18
Mesto: Engelsberg
PSČ: 84549
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.