Publications Office of the EU
Francúzsko-Vitry-sur-Seine: Rôzne vybavenie a zariadenie interiérov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Vitry-sur-Seine: Rôzne vybavenie a zariadenie interiérov

  • Uverejnené
    14/09/2017
  • Lehota
    14/10/2017
  • Otváranie ponúk
    19/10/2017
  • Udelenie zákazky
    07/01/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Ville de Vitry-sur-Seine
Miesto plnenia
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
39290000 Rôzne vybavenie a zariadenie interiérov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,220,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
18,606,592.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Location et montage de matériels événementiels pour l'année 2018 (éventuellement reconductible en 2019, 2020 et 2021).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Ville de Vitry-sur-Seine
Poštová adresa: 2 avenue Youri Gagarine
Mesto: Vitry-sur-Seine
Kód NUTS: FR107
PSČ: 94400
Krajina: FRA
Kontaktná osoba: Service des achats transversaux
Hlavná adresa: https://achatpublic.com
Elektronicky:
https://vitry94.achatpublic.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/10/2017 11:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.