Publications Office of the EU
Poľsko-Koszalin: Odpratávanie snehu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Koszalin: Odpratávanie snehu

  • Uverejnené
    27/07/2021
  • Lehota
    27/08/2021
  • Otváranie ponúk
    27/08/2021
  • Udelenie zákazky
    28/09/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
Miesto plnenia
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL426 Koszaliński
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90620000 Odpratávanie snehu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
17,157,038.43 PLN
Referenčné číslo ponuky
TZP.221.12.2021.DSz
Opis

Przedmiotem zamówienia jest całoroczne oczyszczanie miasta Koszalina, polegające na prowadzeniu usług w zakresie:
- utrzymanie czystości jezdni, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych w okresie letnim, polegające na mechanicznym i ręcznym oczyszczaniu dróg publicznych i przystanków,
ich odchwaszczaniu, czyszczeniu krat wpustów ulicznych i innych prac porządkowych na zlecenie oraz utrzymanie zimowe ulic, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych, polegające
na utrzymaniu pogotowia zimowego, usuwaniu skutków zimy na drogach publicznych i przystankach oraz ich sprzątaniu pozimowym.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 11 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, Załączniku Nr 12 - Wykaz ulic, chodników, parkingów, przystanków – Załącznik nr 1.1 – 1.25) oraz Formularzach ofertowych – Załącznik Nr 2 do SWZ.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/08/2021 10:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
17,157,038.43 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Komunalna 5
Mesto: Koszalin
PSČ: 75-724
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.