Publications Office of the EU
Poľsko-Trzcianka: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Trzcianka: Lesnícke služby

  • Uverejnené
    19/10/2022
  • Lehota
    15/11/2022
  • Otváranie ponúk
    15/11/2022
  • Udelenie zákazky
    20/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Västra Götalandsregionen
Miesto plnenia
NUTS code: PL411 Pilski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
18,021,654.22 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
7,299,704.48 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
RS 2023-03551
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzcianka w roku 2023

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Trzcianka
Vnútroštátne registračné číslo: 7630011724
Poštová adresa: ul. Ogrodowa 2
Mesto: Trzcianka
Kód NUTS: PL411
PSČ: 64-980
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Jakub Świątnicki
Hlavná adresa: www.trzcianka.pila.lasy.gov.pl
Elektronicky:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/11/2022 10:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.