Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí - regenerácia kanalizácie na ČOV - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Suchdol nad Lužnicí - regenerácia kanalizácie na ČOV

  • Uverejnené
    15/06/2026
  • Lehota
    01/07/2026
  • Udelenie zákazky
    25/08/2026
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Město Suchdol nad Lužnicí
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42912300 Stroje a prístroje na filtráciu alebo čistenie vody
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,521,562.45 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,115,506.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
28/05/2026
Opis

Projekt sa zaoberá rekonštrukciou stavebnej a technologickej časti existujúcej ČOV v areáli existujúcej haly. V PD sú riešené stavebné úpravy vynútené modifikáciami technológie, ako aj modifikácie súčasných technologických zariadení a drobné modifikácie elektroinštalácie.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Odhadovaná hodnota
5,521,562.45 CZK
Konečná hodnota zákazky
4,115,506.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Fryauf Filmix s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Králův Dvůr
PSČ: 26701
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.