Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Služby týkajúce sa reklamnej kampane - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Litva-Vilnius: Služby týkajúce sa reklamnej kampane

  • Uverejnené
    15/12/2017
  • Lehota
    19/01/2018
  • Otváranie ponúk
    19/01/2018
  • Udelenie zákazky
    13/09/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Miesto plnenia
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT Lietuva
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79341400 Služby týkajúce sa reklamnej kampane
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
340,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
103,500.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Perkamos visuomenės informavimo (atliekų mažinimo, perdirbimo, rūšiavimo ir tvarkymo klausimais) priemonių organizavimo ir vykdymo paslaugos Vilniaus regione, kuris apima Vilniaus miesto, Elektrėnų, Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės rajonų savivaldybes, atsižvelgiant į bendrą Vilniaus regiono ir į atskirų Vilniaus regiono savivaldybių specifiką.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Vnútroštátne registračné číslo: 181705485
Poštová adresa: Lvovo g. 89-75
Mesto: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: 08104
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Virginija Barnatavičiutė
Hlavná adresa: http://www.vaatc.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=374312&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/01/2018 13:45
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.