Publications Office of the EU
Nemecko-Stuttgart: Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Stuttgart: Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza

  • Udelenie zákazky
    18/12/2015
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Deutsche Bahn AG
Miesto plnenia
NUTS code: DE11 Stuttgart
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE11 Stuttgart
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71241000 Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,197,289.40 EUR
Referenčné číslo ponuky
97/S 128-80127
Opis

Neubaustrecke Wendlingen-Ulm, PA 2.1 Streckenabschnitt Albvorlandtunnel T.TEB-SW-1-62304 101160

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,197,289.40 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ARGE Baader Bosch
Poštová adresa: Weißenburger Str. 20
Mesto: Gunzenhausen
PSČ: 91710
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.