Publications Office of the EU
Poľsko-Krakov: Počítačové kurzy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Krakov: Počítačové kurzy

  • Uverejnené
    17/04/2023
  • Lehota
    28/04/2023
  • Udelenie zákazky
    10/07/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80533200 Počítačové kurzy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
39,727.50 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
27,900.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
KC-zp. 272-133/23
Opis

Szkolenie ma podnieść cyfrowe kompetencje studentów w zakresie analizy geologicznych danych
przestrzennych, umiejętności korzystania z baz danych, tworzenia i eksportu map, tworzenia baz danych.
Forma i rodzaj zajęć: szkolenie dla 30 osób; w grupach 15-sto osobowych, 2 grupy, szkolenie w języku polskim.
Forma szkolenia: zdalna.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://e-propublico.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 oraz na podstawie art. 359 ustawy dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2022.1710.) zwanej dalej „ustawą Pzp” oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. W zakresie nieuregulowanym przez ww. akty prawne stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740).
Odhadovaná hodnota
39,727.50 PLN
Konečná hodnota zákazky
27,900.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: EnviroSolutions Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Wola Prażmowska
PSČ:
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.