Publications Office of the EU
Rottenburg, Ersatzneubau Polizeirevier 3027/1 Schreiner Türen - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rottenburg, Ersatzneubau Polizeirevier 3027/1 Schreiner Türen

  • Uverejnené
    16/06/2026
  • Lehota
    14/07/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45421000 Stolárske práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
272,040.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
26-86213
Opis

3027/1 Schreiner Türen

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://vergabe.landbw.de/
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://vergabe.landbw.de/
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
272,040.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.