Publications Office of the EU
Taliansko-Livorne: Poisťovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Livorne: Poisťovacie služby

  • Uverejnené
    07/05/2014
  • Lehota
    18/06/2014
  • Otváranie ponúk
    19/06/2014
  • Udelenie zákazky
    16/07/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Comune di Livorno
Miesto plnenia
NUTS code: ITI16 Livorno
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66510000 Poisťovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
352,995.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
352,995.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Codice CIG 5732525547
Opis

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/06/2014 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
352,995.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
352,995.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AON SpA
Poštová adresa: Via Andrea Ponti 8/10
Mesto: Milano
PSČ:
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.