Publications Office of the EU
Nemecko-Pegnitz: Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Pegnitz: Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia

  • Uverejnené
    21/03/2023
  • Lehota
    04/05/2023
  • Otváranie ponúk
    04/05/2023
  • Udelenie zákazky
    07/08/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Freistaat Bayern vertreten durch das Gymnasium Pegnitz
Miesto plnenia
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90919000 Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
839,283.19 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
892,356.74 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
LAS-2.3-0212-5/2
Opis

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigung für das Gymnasium Pegnitz

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/3fd08cc7-28c4-47bd-abed-f97ca2af517a
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/05/2023 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.