Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Príprava dokumentácie v rámci úlohy ECO Synergy Gdańsk - nástroj ELENA. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Príprava dokumentácie v rámci úlohy ECO Synergy Gdańsk - nástroj ELENA.

  • Uverejnené
    06/05/2024
  • Lehota
    07/06/2024
  • Zrušené
    11/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Zrušené
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gdańskie Nieruchomości
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL634 Gdański
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71220000 Návrhárske a architektonické služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
TZ.250.45.2024.DPF
Opis

Predmetom objednávky je: a) vypracovanie piatich samostatných dokumentov o viacodvetvovom projektovaní a odhadoch nákladov na termomodernizáciu (vrátane izolácie), renováciu (renováciu) a rekonštrukciu s realizáciou projektovania stavebných zariadení pre stavebné zariadenia nachádzajúce sa v Gdansku na adrese: - ul. Kwietnej 29, pozemok č. 156/10, registračná plocha 010, - ul. Kwietnej 38, pozemok č. 175, 157/8 katastrálne územie 010, - ul. Kwietnej 40, pozemok č. 176/2, registračná plocha 010, - ul. Kwietnej 41, pozemok č. 177 a 176/2, registračná plocha 010, - ul. Kwietnej 41A, parcela č. 177 a 178/2, registračná oblasť 010, b) získanie administratívnych rozhodnutí o vykonaní stavebných prác od príslušného orgánu architektonickej a stavebnej správy, ktoré verejnému obstarávateľovi umožnia začať stavebné práce, c) vykonanie jednorazovej aktualizácie odhadov nákladov investorov; d) výkon autorského dohľadu v rozsahu: - zistenie v priebehu realizácie stavebných prác, že realizácia je v súlade s projektom, - odsúhlasenie možnosti zavedenia alternatívnych riešení k tým, ktoré sú stanovené v projekte a oznámené správcom stavby alebo inšpektorom dohľadu investorov a v súlade s uzavretou zmluvou. 2.Podrobnosti sú opísané v bode 3 špecifikácií ponuky.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/06/2024 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Váha (percentá, presne): 15
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Váha (percentá, presne): 15
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Váha (percentá, presne): 10
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.