Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Reading: Prevádzka športovísk - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Spojené kráľovstvo-Reading: Prevádzka športovísk

  • Uverejnené
    30/03/2018
  • Lehota
    30/04/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Reading Borough Council
Miesto plnenia
NUTS code: UKJ11 Berkshire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKJ11 Berkshire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
92610000 Prevádzka športovísk
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
120,000,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
RBC000364
Opis

Reading Borough Council (the council) is seeking an innovative strategic leisure partner (the contractor) with the necessary technical knowledge, experience, and capability to enhance and maintain the Council’s leisure portfolio. The council wish to enter into a long-term partnership with a contractor for a contract duration that is envisaged to be between a minimum of 15 years and a maximum of 25 years. Once in operation the council may reserve the right to extend the contract term but only to an overall maximum contract length of 25 years. The council anticipate that the length of the contract period including potential extension period(s) will be a subject discussed with bidders during the project dialogue phase.
The overarching aim of the project is to transform the current leisure offer in reading to align with the council’s vision, priorities and outcomes for leisure.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Reading Borough Council
Poštová adresa: Civic Offices, Bridge Street
Mesto: Reading
Kód NUTS: UKJ11
PSČ: RG1 2LU
Krajina: GBR
Kontaktná osoba: John Littlefair
Hlavná adresa: https://in-tendhost.co.uk/readingbc/aspx/Tenders/Current
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The Council intends to undertake a competitive process in accordance with Regulation 74 and shall apply procedures corresponding to the competitive dialogue procedure with variations as detailed in the procurement documents.
Odhadovaná hodnota
120,000,000.00 GBP
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.