Publications Office of the EU
Zainstalowanie i zaprogramowanie 105 szt. parkomatów dla Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Radomiu wraz z prowadzeniem czynności techniczno-organizacyjnych - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zainstalowanie i zaprogramowanie 105 szt. parkomatów dla Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Radomiu wraz z prowadzeniem czynności techniczno-organizacyjnych

  • Uverejnené
    09/12/2024
  • Lehota
    10/01/2025
  • Otváranie ponúk
    10/01/2025
  • Udelenie zákazky
    13/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL921 Radomski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
51214000 Služby na inštalovanie zariadenia parkovacích hodín
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,804,765.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
NZ.2603.85.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest zainstalowanie i zaprogramowanie 105 szt. parkomatów dla Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Radomiu wraz z prowadzeniem czynności techniczno-organizacyjnych związanych z ich serwisowaniem, obsługą i kompleksowym utrzymaniem. Zamówienie obejmuje: - zainstalowanie i zaprogramowanie parkomatów, - wykonanie projektu organizacji ruchu drogowego obszaru SPPN, - prowadzenie i obsługę Centralnej Bazy Danych, - wyposażenie Zamawiającego w urządzenia rejestrująco – fotografujące oraz żetony/karty kontrolne.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce286284-7d07-45df-b2b6-c44de9f355db
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce286284-7d07-45df-b2b6-c44de9f355db
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/01/2025 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Cena
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,804,765.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: CITY PARKING GROUP S.A.
Poštová adresa:
Mesto: Grudziądz
PSČ: 86-300
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.