Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Programovanie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Programovanie

  • Uverejnené
    14/02/2019
  • Lehota
    28/03/2019
  • Udelenie zákazky
    11/06/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Viešoji įstaiga CPO LT
Miesto plnenia
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72243000 Programovanie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
860,925.62 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
627,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Pirkimo tikslas – sukurti Lietuvos atvirų duomenų portalą ir jame publikuoti penkių projekto „Atvirų duomenų platformos, įgalinančios efektyvų viešojo sektoriaus informacijos pakartotinį panaudojimą verslui, ir jos valdymo įrankių sukūrimas“ partnerių atvirų duomenų rinkinius.
Pirkimas skaidomas į dalis:
— I pirkimo dalis – Lietuvos atvirų duomenų portalo sukūrimas,
— II pirkimo dalis – Valstybinės darbo inspekcijos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų parengimas ir perdavimas,
— III pirkimo dalis – Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų parengimas ir perdavimas.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Viešoji įstaiga CPO LT
Vnútroštátne registračné číslo: 302913276
Poštová adresa: Gedimino pr. 38
Mesto: Vilnius
Kód NUTS: LT011
PSČ: LT-01104
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Aušra Krasnickaitė
Hlavná adresa: http://www.cpo.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=440984&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.