Publications Office of the EU
Francúzsko-Saint-Nazaire: Stavebné práce na stavbe budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Saint-Nazaire: Stavebné práce na stavbe budov

  • Udelenie zákazky
    09/03/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Silène Habitat
Miesto plnenia
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45210000 Stavebné práce na stavbe budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
170,088.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Referenčné číslo ponuky
20mpap041
Opis

20mapa041 — Travaux de construction de douze logements sociaux — Les Loges — Saint-Nazaire — relance lots 5 et 7 après classement sans suite.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
170,088.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SARL Guenego et Fils
Poštová adresa: 12 chemin de la Tonnelle
Mesto: Guérande
PSČ: 44350
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.