Publications Office of the EU
Konferencia o účasti výrobcov, možnosti reakcie týkajúce sa únikov lodného vykurovacieho oleja s nízkym obsahom síry - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Konferencia o účasti výrobcov, možnosti reakcie týkajúce sa únikov lodného vykurovacieho oleja s nízkym obsahom síry

  • Oznámenie výsledkov
    28/02/2024
  • Odhad zverejnenia
    18/04/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
KYSTVERKET
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42924720 Dekontaminačné zariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
2023/2047
Opis

IMAROS 2 - projekt S potešením Vás pozývame na konferenciu Producers Involvement Conference Response Options týkajúcu sa úniku lodného vykurovacieho oleja s nízkym obsahom síry Dátum: 18. apríla 19 apríla 2024 Deň 1: 13:00 - 16:30 Deň 2: 08:30 - 13:00 Quality Hotel View Malm , Švédsko Viac informácií nájdete v prílohe

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
10,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.