Publications Office of the EU
Fínsko-Kuopio: Dýchacie prístroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Fínsko-Kuopio: Dýchacie prístroje

  • Uverejnené
    18/03/2017
  • Lehota
    17/04/2017
  • Otváranie ponúk
    17/04/2017
  • Udelenie zákazky
    29/05/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
IS-Hankinta Oy
Miesto plnenia
NUTS code: FI1D Pohjois- ja Itä-Suomi
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FI1D2 Pohjois-Savo
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44611200 Dýchacie prístroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,400,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

IS-Hankinta Oy pyysi tarjouksia Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin / Kuopion yliopistollisen sairaalan, Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä, Ylä-Savon SOTE:n ja Varkauden kaupungin sosiaali- ja terveyspalveluiden apuvälineyksikköjen puolesta kotikäyttöön soveltuvista uniapnean hoitoon tarkoitetuista CPAP-laitteista. Hankintakausi on 1.5.2017 – 30.11.2019 + 2 optiovuotta.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/ishankinta?id=88513&tpk=d5f2d204-2b48-472a-ae73-2b37e7164d82
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/04/2017 10:00
Kupujúci
Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Varkauden kaupunki
Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä
Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä
Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Ylä-Savon SOTE kuntayhtymä
Itä-Suomen huoltopalvelut liikelaitoskuntayhtymä
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,400,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ResMed Finland Oy
Poštová adresa:
Mesto: Espoo
PSČ:
Krajina: FIN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.