Publications Office of the EU
Služby podpory logistických operácií medzinárodného humanitárneho logistického centra - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Služby podpory logistických operácií medzinárodného humanitárneho logistického centra

  • Uverejnené
    23/05/2024
  • Lehota
    26/06/2024
  • Otváranie ponúk
    27/06/2024
  • Udelenie zákazky
    09/10/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79420000 Služby súvisiace s riadením
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
496,600.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
SVO-RVO1-2024/000292
Opis

Predmetom zákazky je poskytovanie služby riadenia a prevádzkovania riadiacej jednotky medzinárodného humanitárneho logistického centra a logistickej siete hub-u.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/49072/summary
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/49072/summary
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/06/2024 09:00
Metóda zadávania zákazky
Celková cena za poskytnutie predmetu zákazky vyjadrená v EUR bez DPH
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
496,600.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: MASCOTT, s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Banská Bystrica
PSČ: 97411
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.